Cellular Power Charge Night od La Prairie na zmarszczki

Cellular Power Charge Night od La Prairie na zmarszczkiMarka La Prairie zadba o naszą buzię. W jaki sposób? Wygładzi zmarszczki, rozjaśni przebarwienia, pozbędzie się ubytków w warstwach skóry i polepszy odbudowę komórkową. A to wszystko dzięki pewnemu składnikowi – retinolowi. Czym jest ta cudowna substancja?

Retinol to pochodna witamy A, która określana jest jako witamina młodości. Opóźnia i zmniejsza oznaki starzenia się skóry, reguluje właściwą pracę komórek skóry w kwestii ich wzrostu i funkcji. Witamina A pomaga również w walce z trądzikiem i przebarwieniami potrądzikowymi. Jest powszechnie stosowana w kosmetyce i dermatologii. Retinol natomiast wpływa na poprawę spoistości skóry, przeciwdziała szkodliwym skutkom promieniowania słonecznego, poprawia poziom nawilżenia skóry, reguluje wydzielanie sebum i wiele innych.

Retinol zawarty w Cellular Power Chargge Night od La Prairie działa w taki sam sposób. Pozwala zachować nam młody wygląd, wygładza skórę twarzy i chroni ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Pochodna witaminy A działa w dodatku ze zdwojoną siłą, ponieważ kosmetyk nakłada się wieczorem. A jak wiadomo w nocy skóra regeneruje się, a wszystkie składniki nałożone na nią lepiej wchłaniają się.

Cellular Power Charge Night od La Prairie aplikuje się na oczyszczoną i suchą skórę twarzy. Można nałożyć dwie warstwy produktu. Kosmetyk szybko wchłania się, nie pozostawia tłustych śladów na twarzy, nie powoduje podrażnień. Jedynym jego minusem jest bardzo wysoka cena.

Cellular Power Charge Night od La Prairie jest zamknięty w srebrnym opakowaniu. Pojemność buteleczki wynosi 40 ml, a na półce sklepowej rozpoznamy ją po niebieskim paseczku. Produkt dozujemy dzięki pompce. Takie rozwiązanie sprzyja łatwej aplikacji i zapobiega przedostawaniu się do kosmetyku bakterii lub innych zanieczyszczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *