Cienie do powiek Ecrin 6 Couleurs Precious Eyeshadows – Tailor Harmonies od Guerlain

Ecrin 6 Couleurs Precious EyeshadowsTak piękne cienie do powiek mogła stworzyć tylko marka Guerlain. Znamy inne wersje tego kosmetyku w postaci paletek z dwoma i czterema cieniami, ale Ecrin 6 Couleurs Precious Eyeshadows – Tailor Harmonies bije wszystkie na głowę. Co jest tak niezwykłego w tym produkcie?

Po pierwsze: opakowanie. Już po wyjęciu paletki z kartonowego pudełka zauważymy ażurowe wieczko z nazwą marki i zamykaniem na „klik”. Wewnątrz znajduje się lusterko. Jest ono tak umiejscowione, że jego wierzchnia część tworzy tło dla kwiatowego wzoru wyciętego na wieczku oraz stanowi zabezpieczenie dla cieni. Lusterko również posiada zamknięcie w formie „klik”. Paletka wyposażona jest także w aplikator z dwoma pędzelkami. I dopiero teraz możemy mówić o cieniach do powiek.

Po drugie, rzeczone cienie. Tych jest sześć sztuk w każdej paletce. Zostały ułożone tak, aby każda z nas mogła zrobić sobie elegancki makijaż. W Ecrin 6 Couleurs Precious Eyeshadows – Tailor Harmonies są cienie matowe i opalizujące. Centralny i zarazem najmniejszy cień jest najjaśniejszy i ozdobiony inicjałami marki. Powieki malować można zarówno na sucho, jak i na morko. W obydwu wersjach stworzymy wyjątkowy look. Cienie do powiek marki Guerlain mają aksamitną i miękką konsystencję, łatwo się nakładają i blendują. Utrzymują się długo na powiekach, nie osypują się, a nałożone na bazę pod makijaż wyglądają bardzo ładnie.

Po trzecie, kolory. Jakie paletki Ecrin 6 Couleurs Precious Eyeshadows – Tailor Harmonies oferuje nam marka Guerlain? 93 Rue de Passy to połączenie różu, brązów i szarości. Odcienie różowe i fioletowe zamknięte są w paletce 66 Boulevard du Montparnasse. Brązowe kolory wypełniają paletkę 10 Rue des Francis – Bourgeois. 2 Place Vendome zawiera szare i niebieskie odcienie. Szarości, fiolet i czerń zawiera 68 Champs – Elysees. Ostatnia paletka Guerlain, Beaugrenelle, mieści odcienie niebieskie oraz po jednym szarym i beżowym. Dodatkowo cienie z tej paletki pokryte są wzorami podobnymi do tych, które znajdują się na wieczku opakowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *