Nowa kolekcja szminek Christiana Louboutina

Kolekcja szminek Christiana LouboutinaChristian Louboutin (to ten pan od butów) znów zajął się projektowaniem kosmetyków. I całkiem nieźle mu to wyszło. Co tym razem zrobił słynny projektant damskiego obuwia? Ano stworzył pokaźną kolekcję szminek. Inspirował się stylem art deco, biżuterią królowej Nefretete i oczywiście swoimi butami. Dlatego w kolekcji znajdziemy między innymi kosmetyki o podłużnym kształcie, przypominające wisiorki lub sople lodu, zdobione czymś w rodzaju łusek węża.

Kolekcja Christiana Louboutina liczy aż 38 odcieni. Do wyboru, do koloru. Większość szminek zamknięta jest w złotych opakowaniach. Są też i takie, które znajdują się w czarnych obudowach. Łatwo zgadnąć, że przy tworzeniu tych ostatnich Christian Louboutin wzorował się na własnych szpilkach. I dlatego powinnyśmy się spodziewać, że wewnątrz czarnego opakowania znajdziemy czerwoną szminkę. Kosmetyk wygląda zatem tak samo, jak buty projektanta: czarna skóra i czerwona podeszwa. Górna część opakowania szminek została wyposażona w oczko, przez które przewlec możemy łańcuszek – kosmetyk staje się biżuterią. Pomysł ciekawy, choć nie jest oryginalny. Znamy przecież małe błyszczyki – zawieszki.

W kolekcji Christiana Louboutina znajdziemy szminki o trzech rodzajach tekstur: satynowym, połyskującym i matowym. Pierwsza nosi nazwę Silky Satin, druga to Sheer Voile, a trzecia została nazwana Velvet Matte. Jednak najbardziej wyróżniająca się i pewnie najbardziej pożądana jest opisana wyżej szminka – Rouge Louboutin.

Cała kolekcja Christiana Louboutina w sklepach pojawiła się we wrześniu 2015 roku. Koszt jednej pomadki to około 350 złotych! Właśnie tyle kosztuje luksus. Oceńcie same, czy stać was na to. Aha, i nie liczcie na promocje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *