Sypki puder Givenchy – Prisma Libre

Sypki puder Givenchy – Prisma LibrePuder jest jednym z kosmetyków, obok bronzera i różu do policzków, służących do wykończenia makijażu twarzy. Dzięki niemu możemy osiągnąć matowy i naturalny efekt, a utrwalony nim podkład będzie ładnie wyglądał na skórze. Jakie inne właściwości posiada ten kosmetyk i czy takie same cechy ma puder sypki Prisma Libre marki Givenchy?

Marka Givenchy zaproponowała pięć palet pudru Prisma Libre. Są to kolejno: Mousseline Pastel (odcienie biały, fioletowy, niebieski i zielony, które nadają się do maskowania niedoskonałości), Taffetas Beige (odcienie beżu i brązu), Organza Caramel (odcienie beżu, brązu i écru), Satin Blanc (pastelowe odcienie różu i beżu) oraz Voile Rose (odcienie jasnego beżu, écru, i różu). Dwa przedostatnie produkty dają twarzy ciepły i „opalony” efekt, zaś dwa ostatnie – lekko ją rozjaśniają. Palety pudru Prisma Libre powinno dobierać się do kolorytu cery, jej odcienia i potrzeb skóry.

Opakowanie pudru sypkiego od Givenchy zostało pomyślane tak, aby można było łączyć w nim wszystkie odcienie kosmetyku. Tym samym na twarzy uzyskujemy różne efekty makijażu: od rozświetlenia do zmatowienia. Jak powinno aplikować się puder Prisma Libre? Odkręć wieczko pudełka; zobaczysz wtedy sitko, przez które wysypuje się puder. Następnie przykrywając puszkiem dziurki w sitku, wysyp wszystkie odcienie, zmieszaj je ze sobą i nanieś na skórę. Kosmetykiem pokryć możesz całą twarz lub wybrane jej fragmenty.

Sypki puder od Givenchy, Prisma Libre, zamknięty jest w kwadratowym pudełeczku o przezroczystych ściankach. Wierzch pudełeczka przykryty jest plastikowym sitkiem, przez które można wysypać część kosmetyku i wykonać makijaż. Opakowanie posiada czarną zakrętkę; pod nią umieszczono okrągły puszek służący do nakładania pudru. Co ciekawe, siteczko jest tak zaprojektowane, aby można było na nim mieszać różne odcienie Prisma Libre. Oczywiście każdego z odcieni można używać osobno, uzyskując w ten sposób różne efekty na skórze twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *