Cienie do powiek Greige od Bobbi Brown!

Greige od Bobbi BrownCienie do powiek Greige marki Bobbi Brown zamknięte są w ciemnoniebieskiej paletce. Po wewnętrznej stronie wieczka znajdziemy duże lusterko; niestety producent nie umieścił w opakowaniu żadnego aplikatora, który mógłby ułatwić wykonanie makijażu oczu. Wystarczy zatrzasnąć wieczko paletki, aby cienie były zabezpieczone i nie pokruszyły się – nie ma w niej bardzo często spotykanego w innych tego typu kosmetykach zamykania na „klik”.

W środku paletki Greige od Bobbi Brown umieszczonych zostało osiem cieni do powiek. Część z nich ma gładką, matową powierzchnię, a pozostałe mienią się błyszczącymi pigmentami. Wszystkie utrzymane są w brązowo – szarej tonacji. Dzięki nim stworzyć można makijaż oczu na każdą okazję: i do pracy, i na imprezę; paletka Greige pozwala też zrobić klasyczny smoky eyes. Cienie do powiek od Bobbi Brown dobrze się nakładają, ładnie blendują i długo utrzymują na powiekach. Osoby, które mają głęboko osadzone oczy po kilku godzinach mogą zauważyć, że cienie zbierają się w załamaniach powiek.

W palecie Greige marki Bobbi Brown znajdziemy następujące cienie do powiek: Ivory Eye (kremowy, biały cień), Brown Haze Shimmer Wash (cień używany jako średni przy tworzeniu smoky eyes), Twinkle Sparkle (chyba najładniejszy cień z całej paletki, bo z błyszczącymi drobinami), Slate (cień szary), Greystone (połączenie brązu i szarości), Earth Metal Sparkle (roziskrzony szary cień; równie ładny co Twinkle Sparkle), Greige (cień szary z domieszką brązu), Fog (ciemnoszary cień).

Jak korzystać z paletki Greige marki Bobbi Brown? Nanieś cień Ivory na całe ruchome i nieruchome powieki. W ten sposób stworzysz bazę dla pozostałych kosmetyków. Następnie zaaplikuj wybrany przez ciebie średni cień. Zacznij od matowego odcienia w wewnętrznych kącikach oczu, potem nałóż cień połyskujący i jeden z ciemniejszych kolorów. Wzdłuż linii rzęs i w zewnętrznych kącikach oczu połóż najciemniejszy z cieni w palecie, Fog. Dodać możesz także nieco czarnego eyelinera; koniecznie wytuszuj rzęsy. Smoky eyes jest gotowy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *