Innowacja! Przywróć poziom kolagenu z Nanoil – to najlepsze serum z retinolem

Kolagen to białko młodości, spoina skóry, atrybut cery bez zmarszczek. Z wiekiem jego poziom i produkcja spada. Chcesz przywrócić poziom kolagenu sprzed kilku lat? Cofnąć widoczny upływ czasu na skórze? Sięgnij po retinol. To najsilniejszy sprzymierzeniec kolagenu, czynnik młodości o udowodnionym działaniu. Najlepszy retinol to serum do twarzy Nanoil. Poznaj jego działanie i dowiedz się, dlaczego jest to doskonałe serum odmładzające do twarzy.

Co to jest retinol?

Będziesz zaskoczona. Retinol to inaczej… witamina A! Jest to najcenniejsza witamina, jeśli rozpatrujemy kwestię pięknej, młodej, elastycznej skóry. to właśnie witamina, która rewitalizuje i naprawia skórę oraz wspiera produkcję kolagenu. Niezwykła, jedyna o udowodnionym spektakularnym działaniu rewitalizującym i faktycznym działaniu odmładzającym.

W dodatku skóra nawet po wielu miesiącach nie “przyzwyczaja” się do niej, a z każdym tygodniem działanie witaminy A nasila się i intensyfikuje. Co to oznacza dla Twojej skóry? Im dłużej stosujesz witaminę A – tym lepsza staje się Twoja cera. Warto zatem nie czekać i zacząć już teraz – retinol można stosować już po 30 roku życia.

Zaskoczy Cię fakt, że retinol jest również doskonałym remedium na trądzik dlatego nawet osoby młode mogą sięgać po retinol i stosować go jako kurację odnawiającą, zwalczającą trądzik i inne niedoskonałości.

Jaki retinol jest najlepszy do twarzy?

Aby retinol spełniał w 100% swoją funkcję i przyniósł najlepsze efekty – musi spełniać dwa istotne aspekty:

1. Specjalny rodzaj retinolu – czyli jego najlepsza forma

W serum do twarzy Nanoil retinol ma formę estru retinolu i kwasu palmitynowego. To trwała forma witaminy A, która nie podrażnia i jest bezpieczna, w przeciwieństwie do innych syntetycznych form tej witaminy.

Retinol w serum Nanoil nie podrażnia skóry i doskonale wpływa na jej stan. Odmładza, zwalcza blizny potrądzikowe i niedoskonałości, doskonale ujędrnia i nie działa drażniąco na skórę.

2. Specjalna forma kosmetyku

Krem do twarzy to za mało, by retinol wnikał w głębsze warstwy skóry. Nie ma odpowiedniej konsystencji i stężenia, a szereg substancji okluzyjnych sprawia, że krem działa na zewnętrznych partiach skóry, gdyż takie jest jego przeznaczenie. Retinol potrzebuje dotrzeć głębiej, dlatego najlepsza formą jego “podania” jest dobre serum do twarzy.

Jakie serum do twarzy z retinolem wybrać?

Retinol w serum do twarzy Nanoil:

  • REDUKUJE ZMARSZCZKI
  • PRZYWRACA SKÓRZE JĘDRNOŚĆ
  • WZMACNIA NAWILŻENIE, REWITALIZUJE

98% kobiet potwierdza, że skóra wygląda lepiej już po pierwszym użyciu! To wysoka koncentracja najlepszego retinolu, który jest doskonale wchłaniany dzięki odpowiedniej formule i sile dobrze dobranych komponentów.

Serum do twarzy Nanoil z retinolem – działanie kosmetyczne

Nanoil to doskonała forma retinolu i najlepsze serum do twarzy. Zawarta w nim forma witaminy A to substancja biologicznie czynna. Działa eksfoliacyjne (delikatnie złuszcza obumarły naskórek i odnawia cerę), dlatego zmniejsza przebarwienia i doskonale usuwa wszelkie blizny, w tym potrądzikowe. Reguluje wydzielanie sebum. Ma korzystny wpływ na wygląd cery, nie tylko dojrzalej, ale i młodzieńczej.

Serum do twarzy z Nanoil retinolem to silny przeciwutleniacz, który chroni skórę przed oznakami przedwczesnego starzenia, oraz przed spowodowanymi wystawieniem na działanie słońca. Jest przyjazne skórze, doskonale się wchłania, nie osiada na skórze, nie roluje się i nie łuszczy na twarzy – to formuła najwyższej jakości i kosmetyk, który pokochasz zarówno za stosowanie, jak i efekty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *