Konturowanie twarzy pudrem Shiseido Face Color Enhancing Trio

Konturowanie twarzy pudrem Shiseido Face Color Enhancing TrioMając dobry kosmetyk, możemy zrobić profesjonalne konturowanie twarzy. Puder Shiseido Face Color Enhancing Trio podobno może sprostać temu zadaniu. Dowiedz się, jak poprawnie wykonać modelowanie twarzy i jak wykorzystać kosmetyk marki Shiseido.

Na czym polega konturowanie twarzy?

Konturowanie twarzy to inaczej nadanie jej pożądanego wyglądu. Zrobimy to przy pomocy odpowiednich kosmetyków i akcesoriów. Generalnie konturowanie twarzy ma za zadanie ukrycie niedoskonałości i mankamentów (szeroki nos, podwójny podbródek, wysokie czoło), a podkreślenie atutów. Kosmetykami, których odcień jest jaśniejszy od kolorytu cery, uwypuklamy konkretne miejsca, natomiast produktami o ciemnym odcieniu – ukrywamy wybrane przez nas fragmenty twarzy. Ważne zadanie spełniają również akcesoria, służące nam do nanoszenia wyżej wymienionych kosmetyków. Mniejsze pędzle będą dobre do nakładania i rozprowadzania produktów w okolicy oczu oraz przy nosie i ustach. Większe pędzle lub gąbeczki posłużą nam do aplikacji kosmetyków np. na policzki, czoło i brodę.

Puder Shiseido Face Color Enhancing Trio

Face Color Enhancing Trio marki Shiseido to puder, który służy do konturowania twarzy. Paletka składa się z trzech kolorów dopasowanych tak, aby nałożone na skórę tworzyły naturalny efekt. Jednocześnie odcienie pozwalają na takie modelowanie twarzy, dzięki któremu będziemy mogły ukryć jej defekty, a podkreślić zalety. Puder Shiseido Face Color Enhancing Trio daje promienny i zdrowy wygląd cerze, delikatnie rozświetla i „opala”.
Puder od Shiseido Face Color Enhancing Trio to połączenie trzech odcieni. Są to jednocześnie: róż do policzków, rozświetlacz i puder. Kosmetyk występuje w kilku wariantach. Zaczynając od najjaśniejszego, a kończąc na najciemniejszych, są to kolejno: Lychee, Peach, Apple, Plum. Każda paletka zawiera 7 gramów produktu. Opakowanie wyposażone jest w lusterko i szeroki pędzelek; pudełko zamykane jest na „klik”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *