Puder mineralny Smashbox w wersji podróżnej – Halo Hydrating Perfecting Powder

Puder mineralny Smashbox – Halo Hydrating Perfecting PowderKiedy wyjeżdżamy na wakacje z rodziną lub na weekend ze znajomymi, musimy tak upchać torbę podróżną, żeby wszystko, co kobiecie jest potrzebne do normalnego funkcjonowania, się zmieściło. Będą to więc: buty na każdą okazję dopasowane do ubrań, torebki dopasowane do butów, biżuteria, elegancka sukienka i oczywiście kosmetyki. Dobrym rozwiązaniem jest zabranie ze sobą takich kosmetyków, które nie będą zajmowały dużo miejsca w walizce. Balsam i żel pod prysznic przelać możesz do małych, przezroczystych pojemników dostępnych w każdej drogerii. A co z kosmetyką kolorową? Na szczęście producenci rozwiązali ten problem za nas i wymyślili podróżne wersje swoich większych produktów. Jednym z nich jest puder mineralny Halo Hydrating Perfecting Powder od Smashbox.

Puder Halo Hydrating Perfecting Powder zamknięty jest w czarnym, okrągłym opakowaniu. W środku znajdziemy białe siteczko, które ułatwia aplikację i zabezpiecza mineralny pyłek przed wysypaniem się. Pudełko mieści 7,1 grama pudru. Większe opakowanie (15 gramów) wyposażone jest w lusterko i szeroki pędzelek z krótkim trzonkiem lub gąbeczkę z materiałową rączką. Tak więc zabierając na wakacje Halo Hydrating Perfecting Powder w wersji mini, musimy do kosmetyczki włożyć aplikator.

Puder od Smashbox jest produktem mineralnym. Co to oznacza? Kosmetyk zawiera drobinki złota, 48 minerałów, 11 aminokwasów oraz peptydy. Wszystkie składniki odpowiadają za wyrównanie kolorytu skóry, odżywienie i wygładzenie cery. Halo Hydrating Perfecting Powder posiada również nawilżające składniki, dzięki którym twarz staje się zdrowsza i promienna.

W drogerii znajdziemy dwa odcienie wersji podróżnej Halo Hydrating Perfecting Powder. Większe opakowanie dostępne jest w ośmiu odcieniach: bardzo jasnych, jasnobrązowych i ciemnych, niemalże czekoladowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *