Nanobrow Microblading Pen – polecany pisak do brwi

precyzyjny pisak do brwi

Praktycznie każdy z nas słyszał o microbladingu brwi, a wiele kobiet poważnie rozważa ten bolesny zabieg, ponieważ tatuaż brwi wydaje im się ostatnim ratunkiem przed przerzedzonymi cienkimi i mało wyrazistymi brwiami. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba skazywać się na ból i dwa lata wytatuowanych brwi. Włoski można po prostu namalować. Zwłaszcza że istnieje maksymalnie precyzyjne narzędzie, które Ci to ułatwi: poznaj Nanobrow Microblading Pen i namaluj perfekcyjny wizerunek swoich brwi bez bólu!

Czym jest Nanobrow Microblading Pen?

To specjalny flamaster do makijażu brwi; jedyny tak niepowtarzalny kosmetyk, który został wydany w formie precyzyjnego pisaka. Jego rysik jest cienki jak piórko i o wiele precyzyjniejszy niż zwykły flamaster! Jest on nasączony barwnikiem w odcieniu Twoich brwi i wodoodporny. Dzięki temu Twój makijaż będzie doskonały przez cały dzień i nie zmyje się ani nie zetrze, nawet jeśli będziesz chciała w nim pływać, ćwiczyć lub biegać! Pisak do brwi Nanobrow występuje w 5 pięknych, twarzowych kolorach, dlatego bez problemu dobierzesz jeden z nich do swojej karnacji: ciepłej, chłodnej lub neutralnej. Jego innowacja polega na tym,że ma bardzo cienką końcówkę i maluje bardzo cienkie kreseczki, które przypominają autentyczne włoski na brwi! Dlatego Nanobrow Microblading Pen zadowoli nawet osoby, które w makijażu są bardzo drobiazgowe i dokładne. Zaręczamy, że takiego efektu nie uzyskasz za pomocą żadnego innego kosmetyku do malowania brwi!


Nanobrow Microblading Pen

Produkt dostępny w kolorach:

Nanobrow – pisak do brwi inny niż wszystkie

Nanobrow Microblading Pen jest wyjątkowy, ponieważ jest zaprojektowany z wysoką starannością. Maksymalnie cienkie i dokładne piórko da Ci wygodę, precyzję i makijaż, który wygląda bardzo realnie: dzięki niemu zagęścisz optycznie włoski na brwiach i sprawisz, że będą wyglądały jak prawdziwe! Nanobrow zachwyci Cię łatwością użycia, bardzo wysoką jakością, świetnymi, naturalnymi kolorami. Ten pisak do brwi jest:

  • świetnie napigmentowany
  • wielofunkcyjny, możesz tworzyć nim różne efekty w makijażu
  • cieniutkie piórko pozwala dokładne, na wyraziste kreseczki
  • ma piękne odcienie, dopasowane do każdego typu urody
  • jest dostępny aż w 5 kolorach!
  • jest łatwy w użyciu, a efekty są zjawiskowe: ten pisak to profesjonalista!
  • jest wodoodporny, bez problemu wytrzyma cały dzień, a nawet dłużej, jeśli to konieczne!

Jaki efekt w makijażu daje Nanobrow Microblading Pen?

Pisak optycznie zagęszcza łuk brwiowy i tworzy efekt, który słusznie jest porównywany do techniki zwanej microbladingiem brwi: precyzyjne kreseczki pomagają Ci optycznej zagęścić włoski. Jednak to nie jest jedyna funkcja tego doskonałego pisaka! Dzięki niemu wykonasz prawidłowy obrys brwi, tworząc geometryczne, idealne łuki brwiowe, mocniej pomalujesz ogonek czyli zaakcentujesz koniec brwi, poprawisz początek brwi, malując tam pojedyncze włoski.

Jak stosować Nanobrow Microblading Pen?

Pisak do brwi Nanobrow nie jest wcale trudny w stosowaniu: po prostu namaluj nim na brwiach drobne kreski tam, gdzie chciałabyś je zagęścić. Jeśli masz ochotę, możesz pomalować cały łuk brwiowy albo jedynie wybrane fragmenty na brwi. Skusisz się na tak ekskluzywny kosmetyk o profesjonalnym działaniu? Sprawdź już dziś na www.nanobrow.pl