Podkład w żelu Genius Gel od Marc Jacobs Beauty!

Zapewne wiele z nas, kobiet, wie, jak trudno jest dobrać podkład idealny. Mamy kłopot z odcieniem, konsystencją i właściwościami produktu. A czy próbowałyście już wielozadaniowego podkładu w żelu Genius Gel marki Marc Jacobs Beauty? Może to właśnie on okaże się być tym jedynym?

Podkład w żelu Genius Gel marki Marc Jacobs Beauty zamknięty jest w ładnym, minimalistycznym opakowaniu. Srebrny paseczek oddziela czarną zakrętkę od szklanej buteleczki, w której znajduje się kosmetyk; na tej części widnieje także nazwa marki. Aplikację ułatwia pompka, dzięki której dozujemy tylko taką ilość produktu, jaka potrzebna nam jest do wykonania makijażu.

Marka Marc Jacobs Beauty zapewniła kobietom szeroki wachlarz odcieni – każda z nas wybierze coś dla siebie. A podkład w żelu Genius Gel dostępny jest w następujących odcieniach: 10 Ivory Light, 14 Ivory Medium, 22 Bisque Light, 26 Bisque Medium, 32 Beige Light, 34 Beige Medium, 38 Beige Deep, 42 Golden Light, 44 Golden Medium oraz 62 Fawn Light.

Wielozadaniowy podkład w żelu Genius Gel marki Marc Jacobs Beauty daje naturalne wykończenie makijażu i zapewnia komfort noszenia. Kosmetyk długo utrzymuje się na twarzy, nie ciemnieje i nie ściera się. Daje średnie krycie, choć jego intensywność możemy stopniować według własnych upodobań. Produkt wygładza i ujednolica skórę twarzy, zmniejsza widoczność zmarszczek, przebarwień i innych niedoskonałości. Genius Gel marki Marc Jacobs Beauty można nakładać na twarz za pomocą gąbeczki lub palców. Ale ze względu na specyficzną konsystencję łatwiej jest aplikować kosmetyk szerokim i płaskim pędzlem.

Podkład Genius Gel marki Marc Jacobs Beauty zawiera składniki, które pielęgnują skórę twarzy i zapewniają jej nieskazitelny wygląd. Należą do nich między innymi: witaminy, peptydy, puder odbijający światło i pigmenty. Aby makijaż był naprawdę perfekcyjny, zastosować możesz bazę pod makijaż Under(cover) Marc Jacobs Beauty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *